Перемога - не головне

У сусідньому райцентрі Васильківка відбувся попередній етап розіграшу чемпіонату області серед юнаків 1999 р.н. у рамках 5-х спортивних ігор. Синельниківський район був представлений гравцями зі Славгорода.

Наша команда у матчі відкриття з господарями-васильківцями забила перший гол усього турніру. Він виявився красивим - під перекладину. Та переваги славгородці не втримали і матч закінчився внічию. Це було першою несподіванкою турніру. Другою несподіванкою стало те, що з нашої групи до наступного етапу васильківці так і не вийшли, пропустивши поперед себе футболістів Покровського району. Місто Синельникове на цьому турнірі було представлене командою міської ДЮСШ. У своїй групі синельниківці виграли у футболістів з села Межиріч Павлоградського району. Та переможцем цієї групи виявилися спортсмени з міста Новомосковськ.  А ми побажаємо наступних успіхів нашим спортсменам. Ура!

У чемпіонаті області серед юнаків відбулися перші матчі другого кола. У Новогнідому гравці 2003 р.н. з ФК «Синельникове» зустрічалися з командою ДЮСШ-7 з Дніпропетровська.

Після стартового свистка арбітра Олександра Ниженьковського господарі поля відкинули м’яча назад і підготували першу атаку. У першому таймі наші земляки грали за вітром, і це виявилося  підмогою природи. М’яч, після удару Дмитра Кирпичова справа  вітер переправив у верхній кут воріт суперників. Другий гол головою забив Микита Іщенко. Суперники зі штрафного один м’яч відквитали. Та Данило Любарський забиває третій гол. Дніпропетровці, після розіграшу штрафного, знову скорочують рахунок. Данило Любарський та іларіонівець Михайло Лобанов роблять рахунок 5:2 на користь нашої команди. На першій хвилині другого тайму Дмитро Кирпичов забиває шостий гол у ворота суперників. А Михайло Лобанов та Костянтин Щербина зробили рахунок  8:2 на користь ФК «Синельникове». На жаль, не підтримали старших футболісти 2004 р.н. Вони програли свій матч з командою ДЮСШ-7 з рахунком 0:4. Та спортивні перемоги ще попереду!