Перемога - за сильнішими та уважнішими

В період з третього по четверте квітня, згідно з календарним планом проведення обласних змагань, на спортивній базі транспортно-економічного технікуму відбувся чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2000/2001 р.н. із сільських спортивних шкіл. В змаганнях традиційно брали участь команди з Новомосковського, Васильківського та Синельниківського районів, а також з Покровки і Царичанки.
Нашу команду представляли спортсменки тренера Л.В. Білухи з Миролюбівської СЗШ: Жулай Аліна – капітан, Полуніна Діана, Яценко Юлія, Діма Ніна, Кузіна Вікторія, Майстренко Вікторія.
Після розминки тренер Білуха провів інструктаж для своїх вихованців. Він націлив дівчат на без-умовну перемогу, недопущення помилок та злагоджену колективну гру. Перша гра з командою Новомосковського району закінчилася перемогою з рахунком 2:0 на нашу користь. Це додало нашим дівчаткам впевненості у власних силах та спортивного азарту й сил на подальшу боротьбу із більш досвідченими командами.
Зустріч з покрівчанками теж принесла перемогу нашій команді. Після перерви наші дівчата, як говорять, «пішли ва-банк». Вони вирішили за будь-яку ціну вибороти для себе перше місце і прославити цим як рідну Миролюбівку, так і Синельниківщину в цілому. І, забігаючи наперед, зазначу, що це їм - вдалося!
Наступними суперниками стала команда із Царичанки. Наші спортсменки вирішили грати лише атакуючими діями, і ця тактика відіграла свою позитивну роль. 25:9 і 25:7 – таким був рахунок по партіях.
Запеклою очікувалася боротьба з волейболістками з Васильківки, які також йшли без поразок та мали надію на перемогу. Тож обидві команди готувалися до поєдинку дуже ретельно. На початку першої партії наші дівчата грали більш уважніше та злагоджено, і атакуючі дії були на нашу користь. Васильківці помилялися більше, а тайм-аути, які вони брали, очікуваних результатів не приносили. Партія закінчилася з рахунком 25:14 на нашу користь. У другій партії в рахунку повели суперники. Після перерви їхні дії стали більш злагодженими і професійними, тож рахунок почав збільшуватися. З рахунком 15:25 васильківці перемогли у другій партії. Третя партія – тайм-брейк. Обидві команди на чолі зі своїми тренерами прекрасно розуміли, що на кону – першу місце змагань. Перемога - за сильнішими та уважнішими. За жеребкуванням ми вибороли подачу. Розпочалася запекла боротьба за звання лідерів чемпіонату. Початок партії – 6:0 – повели наші дівчата; 8-0 – зміна майданчиків. У наших землячок з’явилася впевненість у перемозі. Потужні атаки Жулай Аліни і Яценко Юлії, а також злагоджені дії усієї команди поступово збільшували рахунок.
Підсумки: тайм-брейк – 15:6; по партіях – 2:1. Закінчився чемпіонат впевненою перемогою без жодних поразок наших спортсменок.
Миролюбівці – чемпіонки 2015 року! А в цілому, ця команда - п’ятиразові чемпіонки області. Команда і тренер Л.В. Білуха нагороджені дипломами Департаменту фізичної культури та спорту ОДА. Щиро вітаємо команду, бажаємо нових перемог!